Тіло відомого українця знайшли в номері готелю, сумує вся країна: подробиці трагедії

Відомий українець загинув при загадкових обставинах – чоловік був не тільки артистом, але вів активну волонтерську діяльність

Про це пише Рoliteka з посиланням на публікацію в Facebook:

«Ця людина – Едісон нашого часу. Скромний. Мрійник-фотограф, винахідник і організатор, який кинув все в 2014 році і з головою поринув у ремонт військової техніки – електроніка танків, прилади нічного бачення і тепловізори, апаратура зв’язку. Польоту фантазії вистачило б на ціле конструкторське бюро. Його втіленої ідеєю було створення ВІЛ – Волонтерської Оптичної Лабораторії, яка без допомоги держави за ці роки підняла тисячі Теплик, каганців і іншої оптики, врятувала сотні життів наших військових. Він постійно продавав і закладав свою фототехніку і сканери, щоб купити якусь деталь комусь на фронт, два тижні тому провів фотокемп на Хортиці. А серце взяло і не витримало », – написав друг загиблого в мережі.

Не стало Сергія Остаповського – він заснував волонтерську лабораторію – Волонтерська Оптична Лабораторія, організація займалася ремонтом техніки для військових.В межах столиці Сергій Остаповський був відомий, перш за все, як талановитий фотограф. Автор пішов на 47 році в життя за дивних обставин. Як пишуть вітчизняні ЗМІ, тіло фотографа було виявлено в готелі в Кам’янець-Подільському – там проходив фотофестиваль Ukranian Photo Camp. 6 жовтня йому б виповнилося 47 років:

«Вранці він разом з колегою Вірою Узніченко в прес-центрі міської ради презентував фестиваль під егідою громадської організації” Арт-платформа Дія “. Під час брифінгу Сергій Остаповський був небагатослівний… Після брифінгу він піднявся в свій номер і закрився там », – розповіли співробітники поліцейським на місці трагедії, що сталася.

У мережі з’явилися чутки, ніби фотограф наклав на себе руки, багато хто просто відмовляються вірити в те, що сталося:

Читайте також  На Донбасі підірвався український розвідник, ще троє військових поранені

«Ех, Серьога, Серьога… я ж тебе просив давати собі більше відпочинку… друже… як же так-то, а? Спочивай з миром. Тебе буде дуже не вистачати… »

«Нехай з Богом відпочиває Великий Людина …»

«Мої співчуття рідним і близьким. Земля пухом”.

Як саме помер артист – в поліції поки не коментують.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.загрузка...